Nabízíme Vám možnost aktivního i pasivního trávení Vašeho volného času ve stáji vytvořené ze staré, kamenné stodoly. Krásná příroda bezprostředního okolí stáje Vám pomůže snadno zrelaxovat a načerpat potřebnou energii. 

Na vyjížďce Vás doprovodí licentovaná průvodkyně, která se Vám bude věnovat s ohledem na Vaše individuální potřeby. Začínajícím jezdcům srozumitelně vysvětlí základy jízdy na koni na kruhové jízdárně, které si následně osvojíte a pak už hurá na koně..

Nemáte sebou vybavení? Nevadí, bezplatně Vám vše nezbytné zapůjčíme - jezdecké boty, minichapsy, bezpečnostní přilby i vesty. Dbáme i o Váš pitný režit, čisté pitné vody je dostatek a výborné espresso jistě potěší.

Naše stáj

Představujeme se Vám

Jsme malá autentická stáj vedená v poklidné, rodinné atmosféře. Nabízíme individuální zážitkové vyjížďky na koni pro max. dvě osoby s vodičem a omezeně výuku jízdy pro začátečníky.

Naše domovská stáj se nachází ve vyhledávané rekreační lokalitě pro letní i zimní turistiku - na rozhraní Vysočiny a Jižních Čech pod nejvyšším vrcholem Českomoravské vrchoviny - Javořice (837 m n/m.) v obci Řásná nedaleko historického města Telč-UNESCO.

Na romantických vyjížďkách máte možnost objevovat krásu naší stále ještě panenské přírody, rozlehlé nivy začínají už za stodolou. Můžete se toulat okolními lesy, trhat do pusy lesní jahody, borůvky i ostružiny, v horkých letních dnech se koupat či plavit koně v čisté vodě Velkopařezitého rybníku nebo z koňského hřbetu "dobývat hrad Roštejn".

Víme, co v okolí stojí za návštěvu, doporučíme Vám kvalitní restauraci, wellness nejlepší okolní koupání nebo třeba jen místa s krásným výhledem.

V případě potřeby Vám doporučíme ubytování ve vybraných ubytovacích zařízeních široké škály okolních penzionů a hotelů. Velká část z nich se nachází přímo v naší obci a okolí do 10 km, případně zajistíme dopravu do Řásné a zpět.

Od roku 2015 jsme členem ČJF organizace zastřešující profesionální jezdecký sport v České Republice. Od roku 2017 spolupracujeme s CK Topinka specialistou na dětské letní tábory a Wellness penzion Medličky. Dle žebříčku portálu Trip Advisor jsme klientsky nejlépe hodnocená outdoorová aktivita v širokém okolí.

Těšíme se na Vaši návštěvu.